تاریخ : 19:17 - 1399/01/12
کد خبر : 79620
سرویس خبری : حوادث
 

دستگیری قاتلان بی رحم فروشگاه تلفن همراه در اسلامشهر

دستگیری قاتلان بی رحم فروشگاه تلفن همراه در اسلامشهر

کارگر آنلاین: سرهنگ سرپناه از دستگیری قاتل مالک فروشگاه تلفن همراه واقع در شهرستان اسلامشهر در ۱۰ دقیقه خبر داد.

 
 
سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران، با بیان اینکه علیرغم تصویب ممنوعیت فعالیت اغلب واحدهای صنفی از سوی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و ابلاغ این مصوبه از سوی اداره اماکن پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران به کلیه صنوف مشمول مصوبه فوق، گفت: متاسفانه مالک یک واحد صنفی فعال در حوزه تلفن همراه واقع در خیابان کاشانی شهرستان اسلامشهر، بدون توجه به ابلاغیه صادره و طی یک هماهنگی از قبل بعمل آمده با سه نفر از به اصطلاح فعالان در این حوزه، ساعت ۹:۳۰ روز جمعه به منظور انجام معامله، وارد مغازه شده و با هدف عدم اطلاع یافتن مسولان از فعالیت این واحد صنفی، کرکره مغازه را پایین می کشد و شروع به مذاکره جهت انجام معامله می‌کند‌.
وی افزود: ظاهرا هدف اصلی عوامل ارتکاب جرم معامله نبوده بلکه با هدف کلاهبرداری از صاحب مغازه، وی را به محل کسب کشانده بودند.
سرهنگ سرپناه افزود: پس از دقایقی از انجام مذاکره، یکی از متهمان با استفاده از یک قبضه سلاح سرد از نوع چاقو، مالک مغازه را تهدید به در اختیار گذاشتن تمام گوشی های تلفن همراه مغازه می‌کند که پس از مقاومت مالک، متهم پس از وارد کردن دو ضربه به گردن وی، او را به قتل رساند و تعداد ۵۳ دستگاه گوشی تلفن همراه را به سرقت بردند.
وی افزود: متهمان به محض خروج از مغازه به قصد فرار، در کمتر ۱۰ دقیقه پس از اطلاع پلیس از جرم صورت گرفته، شناسایی و دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کرند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: پلیس به کلیه واحدهای صنفی و نیز آحاد شهروندان توصیه می‌کند، ضمن اجرای دقیق کلیه مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به هنجارشکنی اجتماعی و برهم زننده نظم و امنیت را به شماره ۱۱۰ اطلاع رسانی نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

کارگر آنلاین را در روبیکا دنبال کنید

https://rubika.ir/kargaronline