تاریخ : 16:30 - 1399/06/15
کد خبر : 99757
سرویس خبری : حوادث
 

دستگیری سارقان کابل‌های برق بازار

دستگیری سارقان کابل‌های برق بازار

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲ عامل تخریب و سرقت سیم های کابل برق منطقه بازار، خبر داد و گفت: متهمان به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

کارگر آنلاین | سرهنگ  دوستعلی جلیلیان   در توضیح این خبر، بیان داشت: با وقوع چند فقره تخریب و سرقت کابل های برق در منطقه بازار و شکایت نماینده حقوقی اداره برق شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان تخریب کابل های برق و سرقت آنان در دستور کار تیم های مختلف کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به این که تیم عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی های اعلامی اعزام شدند، افزود: تحقیقات پلیس حکایت از این داشت که کابل های برق به وسیله ابزار آلات صنعتی از قبیل انبر و ... توسط دو فرد تخریب و سپس به سرقت رفته است.

وی عنوان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی تصویر واضحی از متهم هنگام تخریب کابل های برق به دست آمد و تحقیقات پلیسی وارد مرحله دیگری شد.

جلیلیان بیان داشت: در پایش های اطلاعاتی به دست آمد که این افراد بدون سابقه بوده و پیش تر با عناوین محرمانه دستگیر نشده اند.

 سرکلانتر هفتم تهران با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهمان در حوالی خیابان ۱۵ خرداد شناسایی شد، اضافه کرد: روز گذشته تیم عملیات کلانتری بازار برای دستگیری متهمان به مخفیگاه آنان اعزام و موفق شدند قبل از اینکه متهمان اقدام به فرار کند، آنان را دستگیر و هر دو متهم در همان بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

جلیلیان اضافه کرد: در بررسی های بیشتر، از مخفیگاه متهمان ۳۰۰ متر کابل های برق سرقتی کشف و هر دو متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری انتقال یافتند.

این مقام پلیسی گفت: متهمان ۲۲ و ۲۶ ساله در کلانتری به ۱۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.


منبع : hadese24