پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00012:21 - 1400/07/19

خبرنگاران و هنرمندان منتظر پیامک مسکن باشند

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بررسی اطلاعات افرادی که به وزارت راه معرفی شده اند آغاز شده است و خبرنگاران و اصحاب هنر منتظر دریافت پیامک برای ثبت اطلاعات تکمیلی خود در سامانه مسکن باشند.

 محمود محمودزاده درباره اینکه خبرنگاران و اصحاب هنر چه زمانی امکان ثبت نام در سامانه مسکن را دارند افزود: پیامک مورد نظر به زودی برای اصحاب هنر و رسانه از طرف وزارت راه و شهرسازی ارسال خواهد شد.

وی گفت: همچنان منتظر معرفی سایر اعضا هستیم تا در پروژه‌های درحال ساخت، تعداد مورد تفاهم را جا دهیم.

  • محمودزاده درباره چگونگی انتخاب، معرفی و تایید نهایی اسامی، گفت: بررسی اطلاعات افرادی که به وزارت راه و شهرسازی معرفی شده اند آغاز شده است؛ به آن‌هایی که واجد شرایط هستند از طریق شماره همراه ثبت شده که توسط طرف تفاهم (وزارت ارشاد) برای ما ارسال شده است پیامک می‌دهیم که ظرف مدت تعیین شده مجاز به مراجعه به سامانه هستید تا با استفاده از کد ملی و شماره همراه ثبت شده نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه اقدام کنید.
  • معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: اولین پیامکی که دریافت می‌کنید به معنای این است که از سوی طرف تفاهمنامه به وزارت راه معرفی شده اید تا اطلاعات خود را وارد سامانه کنید. یعنی در اولویت دستگاه هستید، چون اولویت بندی را بر عهده دستگاه‌های طرف تفاهم می‌گذاریم، اما به معنای واجد شرایط نهایی برای مشارکت در طرح دولتی نیست.

وی ادامه داد: بعد از ثبت اطلاعات، استعلام‌های مکمل مثل سابقه مالکیت برای خود شخص و اعضای خانواده و سابقه سکونت پنج ساله و... و. انجام خواهد شد و به واجدین شرایط نهایی اعلام خواهد شد تا با تکمیل پرونده خود نزد بانک‌ها به پروژها معرفی شوند.

منبع: تحلیل بازار
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران