پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00016:45 - 1400/07/29

فوت روح‌الله برازیده، فرزند شهید یاسوجی ۲ روز پس از خودسوزی

کارگر آنلاین | فرزند شهیدی که دو روز پیش روبروی ساختمان بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد اقدام به خودسوزی کرده بود، با وجود تلاش تیم‌های پزشکی شهرهای شیراز و یاسوج، امروز در بیمارستان سوختگی امیرالمومنین شیراز جان سپرد.

«روح‌الله برازیده» فرزند شهیدی که ۲ روز پیش روبروی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به خودسوزی کرده بود، امروز پنجشنبه ۲۹ مهر درگذشت.

  • این جوان ۳۸ساله پس از اقدام به خودسوزی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شده بود و  پس از انجام برخی اقدامات، از این بیمارستان به بیمارستان امیرالمومنین شیراز اعزام شد.
  • به گفته دکتر مهدی اصلانی پزشک معالج، این جوان دچار سوختگی ۸۶ درصد شده و به ریه و مجاری تنفسی وی آسیب شدیدی وارد شده بود و با وجود دستگاه تنفس مکانیکی، ساعتی پیش درگذشت.

گفتنی است این جوان دیروز به دلیل درد زیاد در حالا اینتوبه به سر می‌بُرد و به ناچار با داروهای بیهوشی به خواب مصنوعی رفت.بنا بر این گزارش، معاون رئیس جمهور، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضایی به صورت جداگانه ابعاد موضوع خودسوزی این فرزند شهید را پیگیری می‌کنند.

فرزند شهید برازیده متاهل و دارای ۳ فرزند بود که برای پیگیری وضعیت اشتغال و وام خود به اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه کرده بود و بعد هم در  اعتراض به وضعیت موجود، با بنزین اقدام به خودسوزی کرد.

منبع: hadese24
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران