پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00017:00 - 1400/08/04

لیدرهای شرکت هرمی گلدکوئیست در شهریار دستگیر شدند / جوانان جویای کار طعمه اعضای باند مخوف

کارگر آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از شناسایی و دستگیری ۷ نفر از اعضای شرکت هرمی گلدکوئیست، که با عضوگیری از جوانان جویای کار شهریار در حال فعالیت بود، خبر داد.

سرهنگ فردین جوزانی فرمانده انتظامی شهرستان شهریار اظهار کرد: در پی تحقیقات پلیسی مبنی بر فعالیت اعضای یک شبکه هرمی در شهرستان شهریار، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

  • وی افزود: ماموران کلانتری ۱۹ شهرک جعفریه با بررسی‌های همه جانبه موفق شدند اعضای این شرکت هرمی با عنوان شرکت هرمی گلد کوئیست را که با عضوگیری از بین جوانان جویای کار در این شهرستان سکونت داشتند، شناسایی کنند.
  • سرهنگ جوزانی، خاطرنشان کرد: ماموران طی هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این افراد را که با تشکیل باند ۷ نفره در این شهرستان فعالیت داشتند، دستگیر کردند و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در خاتمه با اشاره به این که گردانندگان شرکت های هرمی همواره به دنبال کسب منفعت خود هستند،از جوانان خواست: هیچگاه گول حرف های فریبنده گردانندگان این شبکه ها را نخورند و همواره از عضویت در طرح های سرمایه گذاری که وعده پرداخت سریع سود را می دهند، اجتناب کنند.

منبع: hadese24
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران