پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00020:04 - 1400/10/22

بانک رفاه کارگران از ایجاد رونق اقتصادی و توسعه اشتغال در استان خوزستان حمایت می‌کند.

کارگر آنلاین |  اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران با بیان این مطلب در دیدار با دکتر خلیلیان استاندار استان خوزستان در محل استانداری، افزود: حوزه‌های اجتماعی و بازنشستگی، نفت، گاز و پتروشیمی، راه‌سازی، کشاورزی و مددجویی از جمله حوزه‌هایی هستند که بانک رفاه کارگران با توسعه اقدامات و فعالیت‌های ‌خود در آن حوزه‌ها، به دنبال ایجاد رونق اقتصادی و توسعه اشتغال در استان خوزستان است.

به گزارش کارگر آنلاین ، وی توسعه حمایت‌ها از بازنشستگان استان خوزستان را به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های توسعه‌ای بانک رفاه کارگران در استان توصیف کرد و گفت: بانک رفاه در سال 1400 بیش از 17 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان معزز استان پرداخت کرده است که ظرفیت جدیدی در این بخش به شمار می‌رود. 

  • مدیرعامل بانک رفاه کارگران افزود: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور در سال‌های اخیر و با هدف قطع زنجیره انتقال این ویروس، تسهیلات مذکور به صورت مکانیزه و غیرحضوری پرداخت شد. برای این منظور سامانه مشخصی را طراحی کردیم و در قالب آن سامانه، نسبت به ثبت درخواست و پرداخت تسهیلات به بازنشستگان محترم اقدام کردیم.
  • دکتر للـه‌گانی با بیان اینکه، بیش از 200 هزار بازنشسته در استان خوزستان وجود دارد، تصریح کرد: در حد توان سعی کرده‌ایم با فراهم آوردن بسترهای لازم نسبت به استفاده از ظرفیت‌های بازنشستگان در راستای حمایت از بخش تولیدی استان اقدام کنیم.

به گفته وی، بانک رفاه کارگران بستر خرید اقساطی بازنشستگان از تولیدات استان را برای آنان فراهم آورده است تا از این طریق به نوعی از بخش تولیدی استان و توسعه اشتغال در این بخش حمایت کرده باشد.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران