پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00021:55 - 1401/02/23

۴ اشتباه رایج خانم ها در استفاده از کرم دورچشم

کارگر آنلاین| معمولا استفاده از کرم دور چشم مناسب کمک بسیاری به رفع مشکلات در زیر چشم می کند اما برخی بعد از استفاده این کرم تفاوتی را احساس نمی کنند که علت آن استفاده اشتباه از کرم می باشد.

اشتباهات رایج حین استفاده از کرم دور چشم

کرم دور چشم یک کرم معجزه آسا برای هر کسی است که مشکلاتی در زیر چشم خود دارد، مثل پف زیر چشم یا تیرگی زیر چشم. همچنین می تواند برای افرادی که دارای چروک ها و مشکلاتی در اطراف چشم هستند نیزموثر باشد.
- استفاده زیاد از کرم:

هیچ نیازی برای استفاده زیاد از کرم دور چشم نیست. قسمتی که از کرم دور چشم استفاده می کنید، باید قسمت کوچکی باشد. سعی کنید از مقدار کمی کرم استفاده کنید. استفاده زیاد هرگز به از بین بردن سریع تر مشکل کمک نمی کند، بلکه منافذ پوست شما را می بندد و باعث ایجاد مشکلات پوستی خواهد شد.

استفاده کرم دور چشم
- استفاده از کرم روی پوست خشک:

کرم دور چشم مانند کرم های دیگر روی پوست مرطوب بهتر عمل می کند، سریع تر جذب می شود و می تواند عملکرد بهتری از خودش داشته باشد.

طرز استفاده کرم دور چشم
الان وقت خرید ساعته بازی کن تخفیف بگیر!!

الان وقت خرید ساعته بازی کن تخفیف بگیر!!
مشاهده
yektanet-logo-sign
تبلیغ
- مالیدن پوست زیر چشم به طرز خشن:

حتما می دانید پوست صورت حساس تر از پوست بدن شماست بنابراین هرگز نباید آن را با خشونت زیاد مالش دهید زیرا باعث ایجاد چین و چروک و خطوط پوستی می شود. پس از انجام این کار خودداری کنید.

استفاده غلط کرم دور چشم
- استفاده از کرم دور چشم در یک قسمت غلط:

کرم دور چشم را بیش از حد نزدیک به چشمان خود استفاده نکنید زیرا عاملی برای حساسیت می باشد. پس از این کار اجتناب کنید. کرم حداقل باید دو و نیم سانت زیر مژه پایین باشد و برای قسمت بالا هم باید دقیقاً زیر ابرو اعمال شود.

مصرف کرم دور چشم

* فراموش نکنید که اولین اشتباه در استفاده از کرم دور چشم و هرنوع محصول آرایشی بهداشتی دیگر انتخاب محصول نامناسب و بی کیفیت است پس همیشه در خرید دقت لازم را به خرج دهید و از یک راهنمای خوب در این زمینه استفاده کنید. در مطلب " بهترین کرم دور چشم در هر سنی کدام است ؟ " توضیحات کامل برای راهنمایی شما ارائه شده است.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران