پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00018:02 - 1401/03/12

پیام مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) و گرامی داشت یاد شهدای قیام خونین ۱۵خرداد

کارگر آنلاین | اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)  و پانزدهم خرداد را تسلیت گفت. 

به گزارش کارگر آنلاین ، متن پیام به این شرح است:                            

  •   چهارده خرداد ماه یاد آور دردی جانگداز و مصیبتی بزرگ است که روح و جان ملت ایران را متأثر کرد. ملتی که در سوگ امام و مقتدای خود نشستند و با قلب های اندوهگین و چشمانی گریان آن روح بزرگ و متعالی را به خانه ابدیش بدرقه کردند. 
  • سخن از بزرگ مردی است که با افکار و اندیشه اش بر قلب های ایرانیان نفوذ کرد و با قدرت بی نظیر رهبری و تدبیر حکیمانه اش، بزرگ ترین انقلاب قرن را رقم زد. انقلابی که خارج از تمام تحلیل و تفسیر های مفسران بود و حیرت و تحسین جهانیان را برانگیخت. انقلابی که برای همیشه با نام خمینی کبیر پیوند خورده است و نام و یادش هرگز فراموش نخواهد شد.  
  • همچنین، پانزده خرداد نیز اگر چه مصیبتی بزرگ بود و جمعی از مردان و زنان غیور کشور به شهادت رسیدند، اما مبدأ نهضت اسلامی ایران و نقطه عطفی در تاریخ جنبش ایران اسلامی است که خون های به ثمر رسیده از آن واقعه و حوادث پس از آن، انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زد. 
  • ضمن تسلیت سالروز این مصیبت بزرگ، نام و یاد شهدا و امام شهدا را گرامی می داریم و متعهدیم تا رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی، در مسیر پر افتخاری که آن بزرگواران ترسیم کردند، گام برداریم.   

  اسماعیل للـه گانی 
 

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران