" />
پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00003:14 - 1401/05/16

ناگفته‌های بازیگر نقش شمر از مختارنامه تا سلمان فارسی

کارگر آنلاین | محمد فیلی بازیگری است که نقش‌های شمر سریال مختارنامه را بازی کرده ناگفته‌های ایفای نقش شمر را بازگو می کند.">

محمد فیلی بازیگری است که تا به حال نقش‌های زیادی را بازی کرده است. بازی خاطره‌انگیز او در سریال «روزی روزگاری» همچناندر ذهن مردم باقی مانده است اما با گذشت زمان و نقش‌های متفاوت به سراغ بازی در نقش شمر در سریال «مختارنامه» رفت. نقشیکه مطمئن بود نگاه مثبت مخاطب را در پی نخواهد داشت با این حال تلاش کرد شخصت منفور شمر را برای تماشاگران نشان دهد وتوانست به خوبی از پس آن بر بیاید.

  • محمد فیلی درباره بازپخش سریال مختارنامه گفت:کاش تلویزیون بیشتر سرمایه گذاری می کرد و سریال های بیش‌تری ساخته می شد،نمی گوییم مردم بدشان می آید بلکه خیلی از مخاطبان شاید هنوز هم سریال ندیده اند.  هرسال تکرار مختارنامه مخاطب دارد و مردم کهمن را می بینند می گویند ما تکرار را نگاه می کنیم.

او ادامه داد: برای کار سریال مختارنامه زحمات زیادی کشیده شده است من با تکرار آن مخالف نیستم اما هر سال پخش نشود و هرچند سال یک‌بار پخش شود.


فیلی درباره حضور در نقش شمر سریال مختارنامه گفت:علی رغم میل باطنی ام نقش شمر را بازی کردم،چراکه نقش پلید و بدی است. این قرعه به نام من خورد و نقش شمر را در سریال مختارنامه بازی کنم.

  • به گفته این بازیکر، شاید ابتدا با اکراه سمت نقش رفتم و به آن نزدیک شدم.  اما در ادامه تمام تلاش خودم را انجام دادم تا نقش برایمخاطب باورپذیر باشد.
  • فیلی می گوید: می دانستم که بازخورد بدی بین مردم و مخاطبان سریال خواهد داشت،نقش را طوری بازی کردم که مورد پسند قرارگرفت.مردم می دانند که من بازیگر هستم و نقش شمر را بازی کردم.از روز قبل کار من اتود می زدم و کار می کردم.تست اولیه گریم شمربیش از یک روز زمان برد تا به گریم نهایی برسیم. آقای مسعود ولد بیگی را خدا رحمت کند که کار گریم را انجام دادم،من در کارهاییهمچون روزی روزگاری و فیلم سینمایی روز شیطان با این عزیز همکاری داشتم وکار گریم را انجام دادند،هر کاری برای من انجام دادندماندگار شد مثل همین نقش شمر در سریال مختارنامه.

ا‌و درباره همکاری مجدد با داود میرباقری در سلمان فارسی توضیح داد: بله برای سریال سلمان فارسی پیشنهاد دادند و کار آقایمیرباقری سنگین و زمان زیادی را می طلبد.قرار است در بخش ایرانیان من حضور داشته باشم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان | YJC
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه