پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00013:31 - 1401/10/28

ترک فعل مدیران دستگاه های فرهنگی در ۱۰ سال گذشته در حوزه آموزش سواد رسانه باید بررسی قضایی شود

کارگر آنلاین | بهزاد تیمورپور پژوهشگر ،نویسنده و فعال اجتماعی و رسانه گفت : آموزش های سواد رسانه و سواد فضای مجازی که جز تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۱۰ سال گذشته بوده باید مطالبه و اجرایی شود و مدیرانی که در این حوزه مسئولیت داشتند باید در صورت ترک فعل به مراجع قضایی معرفی شوند .

به گزارش کارگر آنلاین ، بهزاد تیمورپور نویسنده و فعال اجتماعی و رسانه گفت : آموزش های سواد رسانه و سواد فضای مجازی که جز تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در 10 سال گذشته بوده باید مطالبه و اجرایی شود و مدیرانی که در این حوزه مسئولیت داشتند باید در صورت ترک فعل به مراجع قضایی معرفی شوند . 

  • وی در گفتگو با کارگر آنلاین گفت : ترک فعل فقط در حوزه های اقتصادی وسیاسی نیست و به دلیل اینکه ما درانقلاب اسلامی فرهنگ را زیربنای توسعه و پیشرفت می دانیم ترک فعل در حوزه فرهنگی مهم تر از سایر موارد است.
  • بهزاد تیمورپور افزود : آموزش روزانه سواد رسانه و سواد فضای مجازی با توجه به حوادث اخیر و هجمه دشمنان بشریت که از سوی امپراطوری رسانه ای غرب و یهود انجام می شود امری واجب است . چراکه این هجمه دو هدف دارد : یکی غفلت انسان ها از فلسفه آفرینش و رسیدن به کمال مطلوب الهی و یکی احاطه ی اقتصادی غرب بر کشور ها و استیصال فرهنگی و اقتصادی بشریت .
  • تیمورپور در پایان گفت : در کشور ما ظرفیت اساتید و مبانی تولید محتوی برای آموزش خیلی گسترده است و حلقه ی مفقوده مدیران توانمند و با انگیزه برای اجرای این ماموریت است . 
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه