پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00015:25 - 1402/02/19

استخدام ۱۰۰۰ نیروی جدید در مجتمع گاز پارس جنوبی

در خبرهای استخدامی این ماه، خبر استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبی دیده می‌شود که یکی از بزرگترین مجتمع‌های گازی ایران است. این خبر در مصاحبه مصدق کشاورزی، مدیرکل تعاون استان بوشهر اعلام شده است.

 در خبرهای استخدامی این ماه، خبر استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبی دیده می‌شود که یکی از بزرگترین مجتمع‌های گازی ایران است. این خبر در مصاحبه مصدق کشاورزی، مدیرکل تعاون استان بوشهر اعلام شده است.


مصدق کشاورزی، مدیرکل تعاون استان بوشهر با اعلام استخدام ۱۰۰۰ نیروی کار جدید در مجتمع پارس جنوبی، از همه جویندگان کار تقاضا کرده به ادارات کار شهرستان‌ها و یا به کاریابی‌های محل سکونت خود در استان بوشهر مراجعه کنند.


مصدق کشاورزی جمعیت کارگری استان بوشهر را ۳۵۳ هزار نفر اعلام کرد و در ادامه صحبت‌های خود، به برنامه‌هایی برای قشر کارگر از جمله رسیدگی به مشکلات آنها اشاره کرد. وی در ادامه صحبت‌های خود در این خصوص بیان کرد:


«برای این سال تعهد ایجاد ۲۱ هزار ۶۷۴ نفر فرصت شغلی بود که در پایان سال با افزایش ۱۴۰ درصدی به ۳۰ هزار و ۵۰۰ نفر رسید.» وی تعهد اشتغال برای سال ۱۴۰۲ را ۱۸ هزار و ۳۳۱ فرصت شغلی دانست و خاطر نشان کرد: «هدف گذاری اشتغال در سال جاری برای ۲۵ هزار نفر است.»

این در حالی است که آقای کشاورزی، در صحبت‌های خود خبر از اشتغال ۱۱ هزار نفر از جوانان بوشهری در پارس جنوبی داد و در این باره عنوان کرد:

«با ایجاد شرایط، اشتغال ۱۰ هزار نفر از نیروهای ماهر و متخصص استان بوشهر در شرکت و صنایع مستقر در پارس جنوبی و جذب یک هزار نفری در مجتمع گاز پارس جنوبی فراهم شده است. برای اشتغال ‌در صنایع و شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی از همه جویندگان کار تقاضا می‌شود به ادارات کار شهرستان‌ها و یا به کاریابی‌های محل سکونت خود در استان بوشهر مراجعه کنند.»

مصدق کشاورزی اعلام کرد که به زودی خبر مربوط به استخدام در پارس جنوبی به زودی منتشر خواهد شد و افراد می‌توانند برای این آگهی‌ها اقدام کنند. به گفته‌ی وی، این امکان وجود دارد افرادی که در تمام رشته‌های فنی و مهندسی در قالب کارورزی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استان بوشهر مشغول به کار می‌شوند، به استخدام پارس جنوبی دربیایند. این احتمال، بر اساس تجربیات سال‌های قبل است که بیش از ۷۵ درصد این افراد پس از کارورزی استخدام شده بودند.
 

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین