پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00013:04 - 1402/02/27

طرح "رفاه فردا" بانک رفاه کارگران، طرحی برای حمایت از مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی

کارگر آنلاین | با هدف حمایت از مستمری‌بگیران و مقرری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، طرح "رفاه فردا" بانک رفاه کارگران رونمایی شد.

به گزارش کارگر آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، تمامی مستمری‌بگیران و مقرری‌بگیران تحت پوشش این سازمان و بستگان درجه یک آنان (پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزندان) مشروط به دارا بودن حساب نزد بانک رفاه کارگران، می‌توانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند. 

بر اساس این گزارش، سپرده‌گذاری در این طرح در دو قالب "سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت" و "سپرده قرض‌الحسنه جاری" انجام می‌شود که در سپرده‌های بلندمدت علاوه بر پرداخت سود به این سپرده‌ها، تسهیلات به میزان 3، 6 و 8 برابر میانگین مانده سپرده‌های بلندمدت مشتری با نرخ سود 2 درصد کمتر از نرخ‌های مصوب و بازپرداخت حداکثر 60 ماه پرداخت می‌شود. 


تسهیلات پرداختی به سپرده‌های قرض‌الحسنه جاری نیز به میزان 2 تا 8 برابر میانگین مانده حساب جاری در دوره سپرده‌گذاری با نرخ سود 2 تا 17 درصد و بازپرداخت حداکثر 48 ماه انجام می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مراکز ارتباط با مشتریان بانک (فراد) با شماره 8525-021 تماس حاصل کنند. 

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
لینکستان
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین