پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00001:25 - 1402/03/11

با انعقاد تفاهم‌نامه های همکاری با شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در این حوزه

حمایت بانک رفاه کارگران از فعالان حوزه سلامت کشور گسترش می‌یابد

کارگر آنلاین | با حضور دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث (تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی) در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران، تفاهم‌نامه های همکاری متقابل با شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه سلامت کشور به امضاء رسید.

به گزارش کارگر آنلاین ، این تفاهم‌نامه‌ها با هدف حمایت از فعالان این حوزه در راستای تحقق اهداف شعار سال "مهار تورم ، رشد تولید"، امضاء شدند. 


بر اساس این گزارش، للـه‌گانی طی سخنانی در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه‌ها ابراز امیدواری کرد با توسعه همکاری‌های متقابل با واحدهای تولیدی و کسب‌کارهای فعال در حوزه سلامت کشور، دسترسی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی تسهیل شود.  

وی با بیان اینکه بانک رفاه کارگران بانک پیشرو در حمایت از حوزه سلامت است، به افزایش سرمایه این بانک و تاثیر این مهم در توسعه اقدامات حمایتی در این حوزه اشاره کرد و گفت: بدون شک این افزایش سرمایه پرداخت تسهیلات به عموم مشتریان به ویژه مشتریان فعال در حوزه سلامت کشور را افزایش خواهد داد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران تصریح کرد: افزایش سرمایه بانک رفاه، اقدامات توسعه‌ای این بانک در زمینه صدور تعهدات و ضمانت‌نامه‌های بانکی، اعتبارات اسنادی، انتشار اوراق گام و .... در بخش‌های مختلف از جمله بخش بهداشت و درمان را افزایش خواهد داد.

به گفته وی، افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران سطح تعهدات برای هر ذینفع واحد در این بانک را افزایش خواهد داد.

 للـه‌گانی به انتشار اوراق سپرده گواهی خاص به عنوان یکی از محصولات و ابزارهای اختصاصی بانک رفاه کارگران در حمایت از واحدهای تولیدی اشاره کرد و با بیان اینکه، افزایش سرمایه این بانک انتشار این اوراق را تسریع می‌بخشد، افزود: این اوراق می‌تواند برای هر مشتری به صورت اختصاصی منتشر شود و منابع مورد نیاز آنان را برای اجرای طرح‌های ایجادی، توسعه‌ای و تامین سرمایه در گردش فراهم ‌کند.  

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین