پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00016:14 - 1402/10/16

انتقام حادثه تروریستی کرمان، اضمحلال صهیونیست است 

کارگر آنلاین | عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا درس شکننده ای به آنها خواهیم داد و ملت ایران بدانند که مجلس انقلابی و دولتی که هماهنگ با مجلس است از مردم پشتیبانی خواهیم کرد و نیروهای مسلح و امنیتی هم قوی تر از قبل دشمن را ردیابی می کنند و انتقام سختی از آنان می گیریم و انتقام سخت چیزی جز اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه و شکست آمریکا نیست. 

به گزارش کارگر آنلاین ، حسینعلی حاجی دلیگانی پیرامون اقدام تروریستی امروز در کرمان اظهار داشت: شکستی که داعش در دهه اخیر از ایران اسلامی، شهید سلیمانی و دیگر شهدای مدافع حرم خورده بود و شکستی که اخیرا رژیم صهیونیستی از حماس و گروه مقاومت در غزه متحمل شد و همه کینه هایی دشمنان که از انقلاب تاکنون داشتند باعث شده است که دست به انتقام گیری بزنند.

انتقام حادثه تروریستی کرمان، اضمحلال صهیونیست است 

 

وی ادامه داد: این انتقام گیری از ملت ایران به منظور برخورد با کسانی است که در اطاعت از رهبری، رهرو شهدا از جمله شهید سردار قاسم سلیمانی هستند و با بصیرت  همچنان در مسیر شهدا قرار دارند و به راه آنان ادامه می دهند، طراحی شده بود. 

 

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات متعدد اسرائیل و آمریکا، تصریح کرد: اسرائیل و آمریکا همه کینه ها را جمع کرده و از مردم بی گناه و بی سلاحی که برای بزرگداشت شهید سلیمانی جمع شده بودند، اینطور انتقام گرفتند. 

 

وی تاکید کرد: قطعا درس شکننده ای به آنها خواهیم داد و ملت ایران بدانند که مجلس انقلابی و دولتی که هماهنگ با محلس است از مردم پشتیبانی خواهیم کرد و نیروهای مسلح و امنیتی هم قوی تر از قبل دشمن را ردیابی می کنند و انتقام سختی از آنان می گیریم و انتقام سخت چیزی جز اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه و شکست آمریکا نیست.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین