پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00016:16 - 1402/10/16

حادثه تروریستی کرمان، واکنشی به شکست های اسرائیل در غزه است/ محور مقاومت باید به مبارزات خود ادامه دهد

کارگر آنلاین | کارشناس امور سیاسی و مسائل بین الملل گفت: محور مقاومت باید همچنان به مبارزه ادامه دهد و اسرائیل با اقدامات تروریستی که حاکی از شکستهای آن در غزه است قصد دارد ذهن بازیگران را به سوی مجموعه واکنشهای احساسی ببرد که از این واکنشها، محوری علیه جبهه مقاومت را سازمان دهی کند. 

به گزارش کارگر آنلاین ، ترور امروز در کرمان یک استراتژی واکنشی است و مجموعه اتفاقات ترکیبی بیانگر این است که اسرائیل در حال اجرای سیاستهای دیگری از جمله ترور شخصیتها است و این مرحله آخرین مرحله استراتژی در حوزه نظامی است

محمدحسن دهقانی کارشناس امور سیاسی و مسائل بین الملل پیرامون حادثه تروریستی امروز در کرمان در حوار مقبره شهید سردار قاسم سلیمانی، اظهار داشت: این حادثه یک حادثه ترکیبی چندوجهی و مربوط به تحولاتی است که در منطقه به وقوع پیوسته که از هفتم اکتبر شروع شده و به جایی رسیده که رژیم صهیونیستی با طراحی که آمریکا برای آن انجام می دهد در حوزه های مختلف، ارزشهای افزوده ای را که برای خود ساخته بود از دست می دهد و مجبور به درگیری های دیگری است.

وی ادامه داد: این درگیریها از جمله شهادت سیدرضی در سوریه، حادثه دیشب در لبنان و حادثه تروریستی امروز در کرمان پالسهایی حاکی از اجرای سیاستهای جدید می دهد و لازم است محور مقاومت هم دقت نظر بیشتری در این خصوص داشته باشد. 

کارشناس مسائل سیاسی و امور بین الملل بیان داشت: ترور امروز در کرمان یک استراتژی واکنشی است و مجموعه اتفاقات ترکیبی بیانگر این است که اسرائیل در حال اجرای سیاستهای دیگری از جمله ترور شخصیتها است و این مرحله آخرین مرحله استراتژی در حوزه نظامی است که نشان می دهد ما باید وارد یک نبرد چندوجهی در سطوح مختلف شویم. 

دهقانی تصریح کرد: محور مقاومت باید همچنان به مقاومت و مبارزه ادامه دهد و اسرائیل با اقدامات تروریستی که حاکی از شکستهای آن در غزه است قصد دارد ذهن بازیگران را به سوی مجموعه واکنشهای احساسی ببرد که از این واکنشها با تجمیع نظرات بین المللی بهره گیری کرده و محوری علیه جبهه مقاومت را سازمان دهی کند. 

وی اضافه کرد: می توان پیش بینی کرد که فرماندهان هوشمند محور مقاومت در روزهای آتی سیاساتهای خود را تغییر سطح می دهند و در سطح دیگری مبارزه خواهند کرد که شاید مانند آن را تاکنون در غزه شاهد نبوده ایم.

منبع: سراج 24
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین