پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00011:22 - 1402/11/11

صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد :

واگذاری شرکت زغالسنگ کرمان تکذیب شد

کارگر آنلاین | تفاهم با صدرتامین برای تهاتر سهام زغالسنگ کرمان با سهام باارزش و سودده در مراحل ابتدایی و منوط به رضایت طرفین است

به گزارش کارگر آنلاین ، روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد در پی انتشار خبر فروش شرکت زغال سنگ کرمان و نگرانی بازنشستگان معزز عنوان نمود موضوع در قالب تهاتر سهام بین طرفین مطرح شده است و این تفاهم در مراحل ابتدایی است و عملیاتی شدن این موضوع پس از ارزش گذاری دقیق سهام شرکت زغالسنگ کرمان و شرکت های مورد تهاتر انجام می شود و بحث فروش دارایی های صندوق فولاد مطرح نیست.


به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در جلسه فی مابین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار محترم کرمان موضوع تهاتر سهام شرکت زغالسنگ کرمان مطرح و با توجه به اینکه شرکت صدرتامین زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی است تفاهم اولیه برای تهاتر سهام شرکت زغالسنگ با صدرتامین جهت تکمیل زنجیره فولاد صدرتامین حاصل شد و در مقابل این توافق نیز به عمل آمد که سهام باارزش و سودده برخی از شرکت های مهم زیرمجموعه صدرتامین به صندوق بازنشستگی فولاد منتقل شود.


در عین حال، انتقال سهام شرکت زغالسنگ کرمان به صدرتامین منوط به ارزش گذاری دقیق سهام شرکت های زغالسنگ کرمان و سهام شرکت های با ارزش و سودده صدرتامین و پس از آن، فرآیند انتقال و جابجایی سهام بر اساس موازین قانونی انجام خواهد شد.


به بازنشستگان صندوق فولاد اطمینان می دهیم که حفظ منافع این عزیزان در هر گونه تهاتر سهام اولویت اساسی صندوق است. ضمن اینکه قرار است فرایند تهاتر با هماهنگی هیات مدیره صندوق فولاد، تامین اجتماعی، معاونت رفاه و اقتصادی وزارتخانه و هیات امناء و بر اساس موازین قانونی پیش برود. در غیر این صورت چنانچه رضایت دو طرف حاصل نشود. عملا شاید این عمل با مشکلاتی روبرو شود.


فلذا بازنشستگان عزیز مطمئن باشند قصد فروش دارایی های صندوق فولاد نیست یک پیشنهاد تهاتر مطرح شده است. در صورت طی فرایند قانونی و رضایت دو مجموعه این تهاتر شکل می گیرد.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین