پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00011:39 - 1402/11/11

در دهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور؛

دکتر امیر رحیمی قاضی کلایه بعنوان مدیر برگزیده جهادی جمهوری اسلامی ایران معرفی گردید

کارگر آنلاین | در این همایش که تجلیل از مدیران نمونه جهادی کشور در عرصه های مختلف اقتصادی بود با بیانات رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت کشور آغاز گردید. در ادامه تعدادی از فعالان بخش خصوصی و دولتی در خصوص چالش ها و موانع پیش روی تولید کنندگان مواردی را مطرح نمودند.

در این همایش که تجلیل از مدیران نمونه جهادی کشور در عرصه های مختلف اقتصادی بود با بیانات رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت کشور آغاز گردید. در ادامه تعدادی از فعالان بخش خصوصی و دولتی در خصوص چالش ها و موانع پیش روی تولید کنندگان مواردی را مطرح نمودند.

در دهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور؛


به گزارش کارگر آنلاین به نقل از بولتن نیوز در این همایش که با حضور محسن رضایی- رئیس دبیرخانه شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد - دادستان کل کشور، عزت‌الله اکبری تالارپشتی- رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، صمد حسن‌زاده- رئیس اتاق بازرگانی ایران، محمدرضا بهرامن- رئیس خانه معدن و جمعی از مقامات لشکری و کشوری برگزار گردید نمایندگان بخش خصوصی در سخنانی به بیان نقطه‌نظرات و چالش‌های فرا روی کسب‌وکار خود پرداختند.

در  این مراسم دکتر امیر رحیمی قاضی کلایه ، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر آرین به‌عنوان «مدیر برگزیده جهادی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۲» انتخاب و لوح تقدیر خود را از رئیس دبیرخانه شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا دریافت نمود.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین