پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00011:02 - 1402/11/15

پرداخت بیش از ۸۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان از سوی بانک رفاه کارگران

کارگر آنلاین | مدیرعامل بانک رفاه کارگران از پرداخت حدود ۷۰۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ بیش از ۸۰ هزار میلیارد ریال از سوی این بانک به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، در دولت مردمی سیزدهم خبر داد.

به گزارش کارگر آنلاین ، اسماعیل للـه‌گانی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، پرداخت این تسهیلات را در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی توصیف کرد و خاطرنشان کرد: در همین مدت در مجموع بالغ بر یک میلیون فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ بیش از 354 هزار میلیارد ریال از سوی این بانک پرداخت شده است و این در حالی است که حدود 222 هزار فقره تسهیلات نیز در قالب طرح‌های تسهیلاتی با اولویت بازنشستگان پرداخت شده است.

وی با اشاره به تسهیلات پرداختی به سازمان تأمین اجتماعی و حوزه سلامت کشور گفت: در این راستا حدود 160 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های رفاه کالا و خدمات، امید رفاه، رفاه دانا، کرامت، جهش مهر سلامت و... از سوی بانک رفاه کارگران پرداخت شده است.

به گفته مدیرعامل بانک رفاه کارگران، در دولت مردمی سیزدهم بالغ بر 200 همت تسهیلات از سوی این بانک به بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت شده است. 

دکتر للـه‌گانی تصریح کرد: بانک رفاه کارگران در همین مدت بالغ بر 590 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه غیرحضوری به مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی به مبلغ بیش از 62.193 میلیارد ریال پرداخت کرده است. 

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین