پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00000:39 - 1403/03/01

آیت‌الله رئیسی برای خدمت به مردم شب و روز نمی‌شناخت

کارگر آنلاین | نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شخصیت آیت الله رئیسی اخلاق مدار، دوست داشتنی و توانمند بود، از این جهت برای مردم این حادثه تلخ بوده چرا که این نیروی انسانی ارزشمند از دست رفته است اما از آنجایی که نظام جمهوری اسلامی ایران بارها این حوادث را تجربه کرده است،  مطمئنا اختلالی در کار دولت پیش نمی‌آید.

به گزارش کارگر آنلاین ، شهریار حیدری اظهار داشت: شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان، ناگوار و تلخ بود. آیت‌الله رئیسی برای خدمت به مردم شب و روز نمی‌شناخت و همیشه در میدان بود.

وی با اشاره به روحیه جهادی و انقلابی آیت‌الله رئیسی، مطرح کرد: رئیس جمهور از مسائل و مشکلات مردم درک و فهم خوبی داشت و معتقد بود باید در بین مردم بود. ارتباط با دیگر کشورها و فعال کردن ظرفیت‌های کشور از باورهای ایشان بود.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۵ سال گذشته به ویژه در ابتدای انقلاب شاهد حوادث تلخ و شیرین بوده است ما در گذشته شاهد شهادت نخست وزیر، رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه و شخصیت‌های بزرگ دیگر بودیم و این حوادث تلخ و سخت را تجربه کردیم. 

وی بیان داشت: قانون جمهوری اسلامی ایران مترقی و به روز بوده و برای این حوادث پیش‌بینی‌های لازم را انجام داده است تا کار دولت ادامه پیدا کند و از طرفی نعمت وجود مقام معظم رهبری موجب شده با تدبیر، بینش و تجربه ایشان، کوچکترین خللی در مدیریت کشور پیش نیاید. 

حیدری در پایان خاطرنشان کرد: شخصیت آیت الله رئیسی اخلاق مدار، دوست داشتنی و توانمند بود که از این جهت برای مردم این حادثه تلخ بوده چرا که این نیروی انسانی ارزشمند از دست رفته است اما از آنجایی که نظام جمهوری اسلامی ایران بارها این حوادث را تجربه کرده است،  مطمئنا اختلالی در کار دولت پیش نمی‌آید.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین