پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00015:20 - 1395/03/02

سوال مهران مدیری از حمید استیلی درباره رابطه‌اش با علی دایی/تصاویر

برنامه «دورهمی» در شب میلاد امام زمان (عج) میزبان کوروش تهامی، امیر تاجیک و حمید استیلی بود.

کارگرآنلاین: در شب میلاد امام زمان (عج) برنامه «دورهمی» رأس ساعت همیشگی و با ورود مهران مدیری آغاز شد. وی پس از سلام و احوالپرسی "جوانی" را به عنوان موضوع برنامه مطرح کرد و از آن به عنوان دورانی میان کودکی و میانسالی یاد کرد و از فواید آن از نیرو و جذابیت جوانی یاد کرد.

 

///

 

وی بعد از آن از حضار خواست که پس از شنیدن صدایی که پخش می‌شود نام مهمان برنامه را حدس بزنند و کوروش تهامی مهمان این بخش از برنامه بود.

 

بعد از سلام و احوالپرسی، کوروش تهامی در خصوص جوانی گفت: تا به حال سعی کرده‌ام که جوان بمانم و این روحیه راحفظ کنم، برای این دوره هم سن خاصی را نمی‌شود در نظر گرفت و این بستگی به خود آن شخص دارد.

 

وی از چگونگی آشنایی با همسرش و اینکه در حال حاضر بر بازیگری تمرکز دارد ولی در آینده کارهایی را هم برای موسیقی انجام می دهم،  گفت.

 

///

 

تهامی در ادامه به اهمیت تغذیه مناسب و ورزش به خصوص برای بازیگر اشاره کرد.

 

در بخش دوم این برنامه امیر تاجیک و امید تاجیک مهمانهای این برنامه بودند. تاجیک از اوایل جوانی که به وسیله تئاتر وارد عرصه موسیقی شده است گفت.

 

وی در خصوص جوانی بیان کرد: هر بار که میگذرد خداوند دری جدیدی را به رویمان باز می کند به شرط آنکه زیرک باشی ، جوانی فصل آزمون و خطاست تا انسان به پخته گی برسد.در دهه های ٤٠،٥٠ یک سری کمبودها بود اما زندگی ها واقعی تر بود و فرزندان مسئولیت پذیرتر بودند.

 

تاجیک در ادامه این برنامه درباره طراحی یک هواپیما اظهار داشت: من ١٩ سال در صنعت هواپیمایی بودم و این هم مربوط به آن زمان است.

 

///

 

این خواننده در صحبت های پایانی خود درباره معضل جوانان امروز گفت:تجربه جوانی کمتری دارند و زمانش برای فضای مجازی صرف می‌شود و این یعنی جنگ نرم است پس سعی کنیم این اعتیاد از میان برود.

 

مهمان بخش پایانی برنامه حمید استیلی بود. وی از شروع زمان فوتبال خود و گلی که در سن ٢٦ سالگی به استرالیا زد،گفت. 

 

وی در خصوص فیلم سینمایی که بازی کرده است، بیان کرد: ما آن کار را برای کودکان بهزیستی انجام دادیم وگرنه هیچوقت بازی نمی‌کردم. 

 

استیلی در ادامه از رابطه ی معمولی خود با علی دایی و اینکه همیشه آرزو داشتم در این بازی حضور داشته باشم و گل بزنم که خداروشکر این اتفاق افتاد.

 

///

 

وی در پایان از راه اندازی یک آکادمی فوتبال خبر داد و از جوانها خواست که احترام پدر و مادر خود را حفظ کنند.

 

مدیری در صحبتهای پایانی خود افزود: مسئله جوانان از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است که نیرو و انرژی جوانی در همه ما مشترک است./باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه