پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00013:09 - 1396/04/01

تعریف جالب خبرنگار هلندی از ستاره فوتبال ایرانی

یک خبرنگار مشهور هلندی گفت: آیا رضا در هیرنفین می ماند؟ من اینطور فکر می کنم. می‌دانید که او گل‌های زیادی به ثمر رسانده و یک مهاجم بین‌المللی است. معنی این حرف این است که باشگاه ها می دانند قوچان‌نژاد بازیکن خوبی است و ممکن است به او پیشنهادهایی بدهند. اما به نظر من او در هیرنفین می‌ماند.

به گزارش کارگرآنلاین، با توجه به درخشش رضا قوچان نژاد مهاجم ملی پوش کشورمان در فصل گذشته لیگ برتر هلند هوادران هیرنفین نگران از دست دادن ستاره ایرانی تیمشان هستند، اما رئون بورنخا، خبرنگار مشهور نشریه فوتبال اینترنشنال هلند در مصاحبه با سایت هواداران این باشگاه با تمجید از رضا به آنها امیدواری داد که او فصل آینده هم در هیرنفین می ماند.

وی در گفتگو با رادیو فریزلان گفت: هواداران هیرنفین نباید نگران رفتن رضا قوچان نژاد باشند.

این خبرنگار مشهور هلندی در ادامه گفت: آیا رضا در هیرنفین می ماند؟ من اینطور فکر می کنم. می‌دانید که او گل‌های زیادی به ثمر رسانده و یک مهاجم بین‌المللی است. معنی این حرف این است که باشگاه ها می دانند قوچان‌نژاد بازیکن خوبی است و ممکن است به او پیشنهادهایی بدهند. اما به نظر من او در هیرنفین می‌ماند.

بورنخا در پایان خاطرنشان کرد: قوچان نژاد حضور در جام جهانی 2018 روسیه را( که تیم ملی ایران به آن صعود کرده) در سر دارد.تصور کنید که شما به باشگاهی در دسته اول انگلیس بروید. خب، او  قبلا آنجا بود و هرگز  جایگاهش امن نبود./باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین