پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00010:35 - 1396/04/12

اولویت اول استقلال این بازیکن است نه رامین رضاییان!

مسوول نقل و انتقالات استقلال با رد این شایعه می‌گوید: «ما مستقیماً با رضاییان مذاکره نکردیم و چیزی که از آن اطلاع داریم همین مسائلی است که در رسانه‌ها مطرح می‌شود.

به گزترش کارگرآنلاین، گفته می‌شد استقلالی‌ها به رامین رضاییان پیشنهاد چشمگیری داده‌اند اما توفیقی مسوول نقل و انتقالات استقلال با رد این شایعه می‌گوید: «ما مستقیماً با رضاییان مذاکره نکردیم و چیزی که از آن اطلاع داریم همین مسائلی است که در رسانه‌ها مطرح می‌شود. ما هم شنیده‌ایم اولویت رضاییان فوتبال اروپا بوده و شما بهتر می‌دانید ما اگر بخواهیم بازیکنی را جذب کنیم همه شرایط فنی و مسائل دیگر او را بررسی می‌کنیم. مطمئنا تیم‌های دیگری هم در ایران این بازیکن را می‌خواهند و اگر در اروپا تیمی انتخاب نکند طبیعتا باشگاه استقلال هم به‌عنوان یکی از باشگاه‌های متقاضی شرایط این بازیکن را بررسی می‌کند. باید دید شرایط ما از نظر فنی و مسائل دیگر که تعیین تکلیف بشود چگونه خواهد شد.»

توفیقی در ادامه می‌گوید: «به شخصه مذاکره‌ای با رضاییان نکردم و اگر من مسوول نقل و انتقالات هستم با او صحبتی انجام نداده‌ام. طبعاً وقتی استقلال بازیکنانی مثل رابسون و برزای را بیرون از فهرست دارد و هنوز نتوانسته‌ایم تکلیف آنها را روشن کرده خروجی‌های خودمان را مشخص کنیم، مشخصاً اولویت ما بازیکنانی مثل رابسون است، ضمن اینکه ما در جناح راست حیدری و غفوری را داریم. بدمان نمی‌آید تیم‌مان را قوی کنیم ولی من ترجیح می‌دهم در مورد مساله‌ای که احتمال وقوعش زیر یک درصد است حرفی نزنم و بی دلیل ذهن هواداران را درگیر نکنم.»

ایران ورزشی=

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین