پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00014:17 - 1396/06/25

واکنش جالب منصوریان به اعتراض هواداران+عکس

علیرضا منصوریان حتی در روزی که هواداران استقلال از شدت ناراحتی حاصل از شکست فریاد می زدند و بطری های آب و اشیا دیگر را به نشانه اعتراض به زمین پرتاب کردند با برداشتن یک بطری آب و نوشیدن آن یکی دیگر از رفتارهای منحصر بفرد خودش را به نمایش گذاشت.

به گزارش کارگرآنلاین، علیرضا منصوریان در ششمین بازی لیگ هم نتوانست نتیجه خوبی به دست بیاورد و تیمش با 4 امتیاز یک گل زده و شش گل خورده در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت. شب گذشته هواداران استقلالی حاضر در ورزشگاه آنقدر از نتایج استقلال و عملکرد منصوریان عصبانی بودند که بار دیگر علیه او شعار داده و حتی این بار  بطری های آب و دیگر اشیا را به نشانه اعتراض به سویش پرتاب کردند.

سرمربی استقلال اما مثل همیشه یکی از آن واکنش های منحصربفرد خودش را نشان داد و در حالی که چند بطری آب حاصل از اعتراض و ناراحتی به سمتش پرتاب شده بود یکی از آن ها را برداشت و سرکشید. یکی دیگر از آن کارهای مخصوص علیرضا منصوریان که همواره کنش ها و واکنش های خاص و مخصوص به خودش را دارد.

مشخص نیست او با این واکنش سعی داشت چه چیزی را نشان بدهد؛ اما هرچه هست هواداران استقلال را راضی نخواهد کرد. هوادارانی که تیمشان در بدترین شرایط ممکن است و حالا روی سکوها و در فضای مجازی خواهان کنار رفتن منصوریان هستند. هوادارانی که تا همین چند وقت قبل یک صدا «داش علی» را تشویق می کردند، حالا خواسته ای جز برکناری او ندارند./ورزش سه

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین