پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00016:05 - 1396/06/26

بمب خبری نقل و انتقالات؛ مهدی رحمتی قرمزپوش می‌شود

کاپیتان استقلال که در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد در نیم فصل یکی از بمب‌های نقل و انتقالاتی خواهد بود.

به گزارش کارگرآنلاین، خروجی جلسه هیات مدیره استقلال علاوه بر ابقای منصوریان و تغییرات کادرفنی، منع دو کاپیتان این تیم یعنی سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری از حضور در تمرینات این تیم بود که شائبه اخراج این دو نفر از استقلال را قوت بخشید و به احتمال زیاد این دو بازیکن دیگر در جمع شاگردان منصوریان جایی ندارند.

رحمتی که مدت‌هاست با منصوریان اختلاف دارد، در ابتدای فصل هم در فهرست مورد نظر او جایی نداشت ولی با وساطت اطرافیان از کنار گذاشتن کاپیتان تیمش صرف نظر کرد ولی اوضاع بهتر که نشد هیچ، روز به روز بدتر هم شد تا جایی که در استقلال جای یکی از این دو نفر باشد.

به نظر می‌رسد رحمتی دیگر باید قید ماندن در استقلال را بزند و جدایی او از این تیم شاخک تیم‌هایی که نیاز به دروازه‌بان دارند را تیز می‌کند.

در حال حاضر تراکتورسازی نسبت به سایر تیم‌ها نیاز بیشتری به جذب دروا‌زه‌بان دارد و باز شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه در زمستان بعد از یک سال محرومیت، مسئولان باشگاه را به فکر تقویت تیم و برنامه گسترده جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات انداخته است و یکی از پست‌هایی که تراکتوری‌ها به فکر جذب بازیکن در آن هستند، چارچوب دروازه است.

تراکتوری‌ها پیش از این قصد داشتند سید حسین حسینی، گلر دوم و نیمکت نشین استقلال را که از شرایطش در این تیم راضی نبود را به تبریز ببرند ولی با تغییر اوضاع و ماندن حسینی به جای رحمتی در جمع آبی‌پوشان، کاپیتان استقلال به گزینه اصلی سرخپوشان تبریزی تبدیل شده است.

رحمتی پیش از این چند بار در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز با تماشاگران تراکتورسازی به چالش خورده است و حتی در دیدار فصل گذشته استقلال - تراکتورسازی تصمیماتی در مورد نرفتن او به تبریز شنیده می‌شد که با تدابیر باشگاه منتفی شد ولی این موضوع نشان از جو سنگین تبریزی‌ها علیه این بازیکن دارد.

باید دید حالا که رحمتی قصد دارد به عنوان بازیکن تراکتورسازی به این شهر سفر کند هواداران این تیم چه استقبالی از او به عمل می‌آورند.
ایلنا

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین