پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00015:48 - 1396/10/05

"جهانگیری" تحت‌ الحفظ به دفتر می‌رود

یک منبع آگاه در خصوص خبر آزادی مهدی جهانگیری گفت: ایشان چند روز است برای انجام برخی امور به صورت تحت الحفظ به دفتر کار خود در خیابان فرشته می روند و بعد از اتمام کار دوباره با ماموران امنیتی به محل بازداشت خود منتقل می‌شود.

به گزارش کارگرآنلاین، یک منبع آگاه در خصوص خبر آزادی مهدی جهانگیری گفت: ایشان چند روز است برای انجام برخی امور به صورت تحت الحفظ به دفتر کار خود در خیابان فرشته می روند و بعد از اتمام کار دوباره با ماموران امنیتی به محل بازداشت خود منتقل می‌شود.

به گزارش ایلنا، وی ادامه داد: این که می‌گویند ایشان با کاهش برخی محدودیت‌ها آزاد شده‌اند یا می‌تواند به خانه خود برود صحت ندارد.

با توجه به مسئولیت‌های بالای اقتصادی مهدی جهانگیری و معلق ماندن بسیاری از امور به سبب بازداشت وی این تصمیم گرفته شد که تحت الحفظ به محل کار خود برود و اوراقی که لازم است با امضای ایشان باشد، اعم از صورتجلسه‌ها و چک‌ها را امضا کند و برخی امورات دیگر را انجام دهد.

این منبع آگاه در خصوص حامد واحدی دیگر متهم این پرونده و خزانه دار اتاق بازرگانی تهران گفت: ایشان نیز همچنان در بازداشت به سر می برد و تحقیقات ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

آقای روحانی؛ نه سانتریفیوژ‌ها می‌چرخد و نه چرخ اقتصاد!

 

یکی دیگر از عجیب ترین تصمیمات رهبر کره شمالی !

 

نجفی: استعفا نمی‌دهم/پشت پرده غیبت شهردار در روزهای بحرانی شهر

 

آنچنان‌رونق‌اقتصادی ایجاد کنم‌که‌...

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین