پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00015:52 - 1397/02/14

اظهار نظر عجیب برانکو به بازی استقلال و خونه به خونه

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:‌ من بازی فینال جام حذفی را ندیدم، اما دیدار سوپرجام بین ما و استقلال باید برگزار شود.

به گزارش کارگرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:‌ همه بازیکنان به جز ربیع‌خواه که عمل کرده سرحال هستند. همه هیجان دارند و بی صبرانه منتظر شروع بازی هستند.

وی افزود: از اینکه ما گزینه برد در یک هشتم نهایی هستیم کوتاه نیامدیم. برای حریفان احترام قائل هستیم و می‌دانیم کار سخت خواهد بود. خوشبین هستیم و به خودمان اطمینان داریم. می‌خواهیم به بهترین شکل لیگ را به اتمام برسانیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان در تمرین امروز انگیزه بالایی داشتند، عنوان کرد: خیلی خوشحال هستم. بازیکنان کیفیت بالایی در تمرینات دارند. خیلی خوب متوجه شدید که با وجود قرار داشتن در اواخر فصل بازیکنان انگیزه بسیار بالایی دارند و مسئولیت پذیر هستند. به همین خاطر من خیلی خوشحال هستم.

سرمربی پرسپولیس در مورد قهرمانی استقلال در جام حذفی و رویارویی این تیم در سوپر جام مقابل پرسپولیس، اظهار داشت:‌ بله، این مسابقه در انتظار ما هست. بازی استقلال مقابل خونه به خونه را ندیدم اما به هر حال سوپر جام را پیش رو خواهیم داشت.

وی در مورد اینکه آیا برگزرای بازی سوپر جام خوب است، تصریح کرد: این بازی یک وظیفه‌ای است که باید انجام شود. در همه جای دنیا این بازی برگزار می‌شود و ما هم باید این کار را بکنیم.

برانکو در پایان در مورد اینکه آیا سوپرایزی در دیدار مقابل الجزیره دارند، خاطرنشان کرد: خواست‌مان، اراده‌مان، اعتماد به نفس و بازی‌مان می‌تواند سوپرایز ما در این مسابقه باشد.
lمنبع: فارس

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین