چاپ11018:49 - 1400/02/23

یارانه ۵ برابر می شود؟+جزییات

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: با تکیه بر خدا و تجربه ۴۰ ساله اجرایی در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و تصدی شغل‌های مدیریتی وارد عرصه شده‌ام و در صورت ورود یارانه را سه تا پنج برابر افزایش می‌دهم.

محسن مهرعلیزاده عصر امروز پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فقر، تنگدستی، بیکاری و شکاف‌هایی که در طول چندین سال گذشته ایجاد شده است و فاصله طبقاتی بسیار آشکار و غیر قابل تحمل، ضرورت تشکیل، دولتی با اولویت‌های اقتصادی را ایجاب کرده است. 

وی افزود: از سوی دیگر اختلاف نظر‌ها و نیز کشمکش‌های بی حاصلی که در عرصه داخلی ایجاد شده  و موجب خدشه دار شدن وحدت ملی و ضرر رساندن به منافع ملی کشور و از بین بردن آسایش فکری و آرامش مردم شده است، دولتی می‌طلبد که با روحیه عملگرایانه و دارای تعامل بتواند همه مردم، نخبگان، گروه‌ها و فعالان از گروه‌های مختلف اجتماعی، فکری و اندیشه‌ای را در کنار هم قرار دهد تا بتوانیم راه حل‌های معطوف به رفع مشکلات اقتصادی، تولید، صادرات و حضور در بازار‌های بین المللی را برای مردم به ارمغان بیاوریم. 

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: اگرچه کسر اقلام بسیاری از سفره‌های مردم، یک امر اقتصادی به نظرمی رسد که هست، اما ریشه در ضعف‌های اساسی دارد که باید مداوا شود. اصلاح امور اقتصادی و رونق تولاید حاصل هم اندیشی همه گروه‌ها و از بین رفتن کشمکش‌های بی حاصل در کشور است.

مهرعلیزاده عنوان کرد: امروزه اولویت کشور اقتصاد است، برای رفع مشکلات اقتصادی،  ریشه کن شدن فقر، تنگدستی و جلوگیری از اوضاعی که هر روز شاهدیم افزایش بی رویه قیمت و کاهش قدرت خرید مردم و وابستگی به درآمد‌های نفتی و توقف تولید و بروز بیکاری و فقر زمانی می‌تواند مداوا شود که رئیس جمهور آینده عملگرا و با ویژگی‌های آشنا به مسائل مدیریت خرد و کلان در عرصه‌های مختلف اقتصادی،سیاسی و فرهنگی باشد.

وی گفت: بنده با تکیه بر خدا و تجربه ۴۰ ساله احرایی در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و تصدی شغل‌های  مدیریتی وارد عرصه شده ام و در صورت ورود یارانه را سه تا پنج برابر افزایش می دهم. 

مهر علیزاده گفت: بنا داریم با محور از بین بردن رانت وعدالت اقتصادی مشکلات را از سر راه برداریم. پیمان الهی با مردم می‌بندم که به عنوان خدمت گذاری صادق تا پای جان بایستم و با بکارپگیری همه انرژی‌ها بتوانم درخدمت مردم باشم و برای خدمت به مردم هرگز از پای نمی‌نشینم. دولتم، دولت تحول و عدالت در راستای مسایل اقتصادی و اجتماعی با محوریت تامین معیشت مطلوب برای زندگی برازنده ایرانی خواهد بود.

منبع: میزان
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران
آموزش کارگران