پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00014:37 - 1397/08/03

جنجال هایی از جنس عادل و شبکه سوم سیما:

از انحصار فوتبالی عادل تا ذبح عدالت در برنامه نود

پیشکسوت فوتبال گفت: برنامه ۹۰ روی نظریات عموم جامعه تأثیرگذار است و عادل انحصار فوتبالی ایجاد کرده بود، به‌ طوری‌ که سیاست‌گذاری فوتبال در دست این برنامه بود.

کارگر آنلاین : بهمن فروتن با اشاره به تأثیر برنامه ۹۰ بر جامعه اظهار کرد: این برنامه به‌هیچ عنوان به فرهنگ جامعه ارتباط پیدا نمی‌کند، بلکه فرهنگ جامعه رسانه‌های ملی هستند از جمله روزنامه، مجله، تلویزیون، نشریات و ...

 

وی با بیان اینکه طبیعتاً این رسانه‌های ملی تأثیرگذاری لازم را در جامعه نداشتند و جامعه دچار افسردگی شده است، اضافه کرد: مناسبات اقتصادی انسان‌ها را از هم دور کرده، آنها را به انزوا کشانده و دچار سردرگمی می‌کند.

این پیشکسوت فوتبال با اشاره به اینکه رسانه ملی در مجموع به شکلی مثبت روی جامعه تأثیرگذار نبوده است، بیان کرد: با این شرایط رسانه ملی روی قسمت‌های کوچک جامعه نیز اثرگذار نبوده است.

 

فروتن، گریزی به برنامه ۹۰ و عادل فردوسی‌پور زد و مطرح کرد: عدم پخش برنامه ۹۰ برای این است که فردوسی‌پور از خطوط قرمز عبور کرده بود و باید بیشتر نابسامانی فوتبال را در برنامه‌اش مطرح می‌کرد.

 

وی افزود: قطعاً عدم پخش برنامه ۹۰ به حمایت عادل از کی‌روش برنمی‌گردد و مسائل دیگری در میان است. متأسفانه نابسامانی‌های زیادی در فوتبال داریم و فردوسی‌پور باید روی معضلات تیم‌های پایه‌ای بیشتر پافشاری می‌کرد.

 

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: برای مثال بنده هشت ماه در یکی از تیم‌های پایه‌ای کار کرده‌ام و هدف اصلی‌ام جمع‌آوری اطلاعات از آن تیم پایه‌ای بود و چیزهایی دیدم که اگر برنامه ۹۰ را داشتم به‌ صورت مستمر روی این معضلات کار می‌کردم.

 

لینک کوتاه :

برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه