چاپ00013:46 - 1397/09/22

آخرین اخبار از تحقیق‌وتفحص باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از استقلال و پرسپولیس از تدوین گزارش اولیه پرونده تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تا ۲ هفته آینده خبر داد.

به گزارش کارگرآنلاین، حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به روند تفحص این دو باشگاه، گفت: گزارش اولیه هیئت از تحقیق و تفحص از باشگاه استقلال و پرسپولیس تا 3 هفته آینده تدوین می‌شود.
 
وی با "بیان اینکه برای تدوین این گزارش جلساتی را با مسئولان این دو باشگاه برگزار کرده‌ایم"، افزود: در تهیه این گزارش از مستنداتی که دو باشگاه به هیئت ارائه داده‌اند نیز استفاده می‌شود.
 
رئیس هیئت تفحص از پرسپولیس و استقلال با ابراز اینکه طبق محور‌های تفحص، هیئت باید مسائل 10 سال گذشته این دو باشگاه را بررسی کند، ادامه داد: مباحث مالی، عزل و نصب‌ها در این دو باشگاه و نیز دلایل جریمه‌های بین‌المللی این دو باشگاه از جمله مهم‌ترین محور‌های این تفحص است.
 
حجت‌الاسلام طباطبایی‌نژاد با اعلام اینکه طبق آئین‌نامه داخلی پارلمان فرصت اولیه برای پرونده‌های تفحص‌ها، 6ماهه است، خاطرنشان کرد: با توجه به حجم پرونده و مستندات ارجاع‌شده به هیئت و همچنین محورهای متعدد تفحص امکان تمدید زمان تفحص از این دو باشگاه وجود دارد.
 
 
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران
آموزش کارگران