پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00013:21 - 1397/12/07

دومین المپیاد ورزشی بانوان کارگر ؛

اتفاقی ویژه برای ورزشکاران زن کارگر کشور در اصفهان رقم خورد

دومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر کشور امسال با رنگی متفاوت در اصفهان برگزار می گردد.

به گزارش کارگر آنلاین ، چندی پیش بود که خبر جاری شدن آب زاینده رود مردم نصف جهان را شاد کرد و این را منشا خیر و برکت در اصفهان عنوان کردند.

در همین راستا مقرر شد دومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر با حضور بیش از ۲۵۰ ورزشکار به میزبانی پایتخت تاریخ و فرهنگ کشورمان برگزار شود.

این المپیاد امسال با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، اتحادیه زنان کارگر، اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در رشته های ورزشی تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، شنا، دارت و بسکتبال در مجموعه ورزشی شهید بهشتی اصفهان برگزار می شود.

سوسن دانشفر مسئول امور بانوان فدراسیون ورزش کارگری در این خصوص افزود: تاکنون بیش از ۲۵۰ ورزشکار در قالب تیم های ورزشی بیش از ۲۶ استان کشور برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی نمودند.این رقابت ها برای دومین سال متوالی(سال گذشته به میزبانی کرمان) است که در کشورمان برگزار خواهد شد و هدف از برگزاری این رویداد بزرگ حضور بیشتر بانوان در ورزش است.

دانشفر در خصوص حضور بانوان در ورزش، نیز یادآور شد:منظور از حضور بانوان در ورزش، آن دسته از بانوان هستند که در منازل خود کار های خانگی انجام می دهند و طبیعتا وابسته به هیچ کارگاه و کارخانه ای نیستند، عدم حضور این قشر زحمتکش و تاثیرگذار در میادین ورزشی  سبب شد تا این المپیاد برای اولین بار سال گذشته برگزار شود و نتایج مثبت آن یکی از دلایل ادامه برگزاری آن بود.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
لینکستان
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین