پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00019:25 - 1397/12/11

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

دبیرخانه دایمی المپیاد ورزش بانوان کارگر کشور تشکیل شد

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارت کشور گفت: به همت همکاران در ورزش کارگری و با همکاری فدراسیون ورزش کارگری دبیرخانه دائمی را تشکیل دادیم تا هرساله این برنامه برگزار شود و بتوانیم شاهد هر چه بیشتر مشارکت بانوان کارگر باشیم.

به گزارش کارگر آنلاین ، فرزاد حیدری در آیین افتتاح دومین المپیاد ورزشی زنان کارگر، اظهار کرد: نخستین دوره این المپیاد سال گذشته در چهار رشته ورزشی و با حضور ۱۸ استان به میزبانی کرمان برگزار شد.

وی با اشاره به حضور بیش از ۲۵۰ کارگر زن از ۲۱ استان در این دوره از المپیاد،  ادامه داد: با توجه به اینکه فعالیت بانوان در عرصه‌های اقتصادی، موجب بروز آسیب‌هایی جسمی برای آنان می‌شود، وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی توجه ویژه‌ای به قشر بانوان کارگر دارد.

حیدری گفت: بانوان کارگر نه تنها در عرصه‌های اقتصادی بلکه در عرصه‌های اجتماعی نیز تربیت‌کننده نسل آینده هستند.

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارت کشور، تصریح کرد: کارگر سالم می‌تواند بازدهی خوبی در حوزه کاری داشته باشد؛ امیدواریم بانوان کارگر، ورزش را به عنوان یکی از ضرورت‌های زندگی برای خود و خانواده‌های خود تلقی کنند و در سبد خانوار قرار دهند.

وی اضافه کرد: به همت همکاران در ورزش کارگری و با همکاری فدراسیون ورزش کارگری دبیرخانه دائمی را تشکیل دادیم تا هرساله این برنامه برگزار شود و بتوانیم شاهد هر چه بیشتر مشارکت بانوان کارگر باشیم.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه