پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00011:48 - 1398/06/08

وضعیت ورزش همگانی کارگران گزارش داده شود؛

همایش مشترک روسای هیات‌ها و انجمن‌های ورزشی کارگران برگزار شد

همایش مشترک روسای هیات‌ها و انجمن‌های ورزشی کارگران با هدف افزایش سطح تعاملات برگزار شد.
به گزارش کارگر آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، همایش مشترک روسای هیات‌ها و انجمن‌های ورزشی کارگران کشور روز سه شنبه ۵ شهریورماه با سخنرانی نوری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی در سالن اجتماعات اداره کل تامین اجتماعی استان آغاز شد. افشین ملایی سفید دشتی مدیر کل توسعه ورزش‌های همگانی وزارت ورزش و جوانان، بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان، ریاحی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از سخنرانان این همایش بودند. در ادامه جواد رمضی رییس فدراسیون ورزش کارگری ضمن خوشامدگویی به میهمانان و تشکر از میزبانی شایسته خراسان شمالی، گزارشی از اقدامات صورت گرفته فدراسیون در یک سال اخیر را ارائه نمودند. در پایان مراسم افتتاحیه این همایش با اعطای هدایایی از زحمات و تلاش‌های روسای هیات‌ها و انجمن‌های ورزشی کارگران تقدیر به عمل آمد.
 
در برنامه عصر روز سه شنبه نیز جلسه‌ای پیرامون برگزاری مسابقات جهانی ورزش شرکت‌ها در یونان و رویدادهای ورزشی پیش رو، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری هیات‌ها، بارگذاری اخبار ورزشی هیات‌های ورزش کارگری در وب سایت فدراسیون، ساختار هیات‌های ورزشی، آئین نامه مالی و اعتباری، شناسه و کد اقتصادی، نحوه پذیرش میزبانی و ارسال دستورالعمل مسابقات، ساختار انجمن‌ها در استان‌ها و نحوه انتصاب و انتخاب آنان برگزار شد. آموزش نحوه برگزاری مجامع عمومی و انتخاباتی هیات‌ها و نحوه عضویت  و ثبت نام ورزشکاران در سامانه ورزش کارگری و جلسه پرسش و پاسخ از برنامه‌های دومین و آخرین روز این همایش بود. در پایان گواهی شرکت در دوره به روسای هیات‌ها و انجمن‌های حاضر در این همایش اعطا گردید.
 
به گزارش کارگر آنلاین، در کنار این برنامه های هنوز اطلاعات دقیقی از موضوع ورزش کارگران در کشور و وضعیت ورزش همگانی کارگران موجود نیست!
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه