چاپ00019:35 - 1398/11/07

نظر سردار سلیمانی در مورد فرمانده جدید سپاه قدس چه بود؟

مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران نظر شهید قاسم سلیمانی در مورد سردارقاآنی فرمانده جدید نیروی قدس را تشریح کرد.

به گزارش کارگرآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار حسن کریم پور مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه پیام نور شهرری اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس ١٨٨ کشور‌های جهان به ایران حمله کردند و در مقابل جمهوری اسلامی ایستادند، ولی افرادی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی در مقابل آن‌ها ایستادند.

او ادامه داد: حاج قاسم در تمام شرایط سخت در همه جا حضور انقلابی و فیزیکی داشت.

مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران افزود: حاج قاسم در مقابل بزرگترین فتنه گر وهابیت قرار گرفت و شاهکار عجیبی کرد، قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی از ایشان درباره سردار سردار قاآنی فرمانده جدید نیروی سپاه قدس پرسیدند و ایشان گفتند: ما دو روح در یک جسم هستیم.

‌او تصریح کرد: زمانی که مقام معظم رهبری مدال ذوالفقار را به شهید سلیمانی اهدا می‌کنند حاج قاسم در گوش رهبر معظم انقلاب دعا شهادت می‌کنند؛ که حضرت آقا می‌گویند که انشاء الله سردار سلیمانی به درجه شهادت برسند.

سردار کریم پور با بیان اینکه آمریکا در هر سطحی حمله کند در آن سطح پاسخش را دریافت می‌کند، یادآور شد: حاج قاسم دشمن شناسی خوبی داشت و همه دشمنان را با یک چوب نمی‌زد. سردار سلیمانی کار‌های بسیار بزرگی در منطقه کرد؛ تقویت همبستگی محور مقاومت و ممانعت از فروپاشی سوریه از جمله فعالیت‌های چشمگیر حاج قاسم در محور مقاومت است.

نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران
آموزش کارگران