پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00010:45 - 1400/05/05

سقوط مرگبار کامیون تانکر حمل آب به عمق دره

سقوط یک دستگاه کامیون تانکر حمل آب به انتهای دره ۸ متری، منجر به مرگ راننده این وسیله نقلیه شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز اظهار داشت: همزمان با رخداد این حادثه و تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط یک دستگاه کامیون تانکر به انتهای دره ای در جاده شیراز - دشت ارژن ( بعد از دو راهی سیاخ دارنگون)، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های ۱۴ و ۱۷ را به همراه گروه امداد و نجات ساعت ۱۷:۱۵ عصر امروز به محل حادثه روانه کرد.

محمد هادی قانع، در این باره گفت: یک دستگاه خودرو کامیون تانکر حامل آب حین حرکت در مسیر خاکی در ارتفاعات سیاخ دارنگون، ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و به انتهای دره حاشیه جاده سقوط کرده بود.

وی ادامه داد: در این حادثه، کامیون به عمق ۸ متری دره سقوط کرده بود که نیروهای آتش نشانی پس از حضور در محل با تجهیزات مخصوص خود را به عمق دره رساندند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز  با اشاره به اینکه راننده این خودرو در زمان حضور تیم عملیاتی، خارج از کابین خودرو قرار داشت  و به شدت مصدوم شده بود، افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، راننده میانسال خودرو را با استفاده از برانکارد و تجهیزات ویژه به سطح زمین انتقال داده و به منظور انجام معاینات پزشکی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

وی در پایان گفت: متاسفانه پس از انجام معاینات پزشکی توسط امدادگران اورژانس مشخص شد راننده ۶۰ ساله بر اثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

گفتنی است نیروهای آتش نشانی در پایان محل حادثه را تحویل کارشناسان راهور و عوامل انتظامی دادند.

منبع: صراط نیوز
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران