پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00018:14 - 1399/01/20

کرونا، مانع دستیابی رونالدو به رکورد علی دایی شد

کارگر آنلاین: ستاره پرتغالی دنیای فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا هنوز نتوانسته است گلزنی رکورد علی دایی را بشکند.کرونا مانع دستیابی رونالدو به رکورد علی دایی شد، رسانه انگلیسی British GQ در جدیدترین گزارش خود به بررسی خوش شانسی و بدشانسی وررشکاران مختلف جهان پرداخت که در آن نام علی دایی و کریستیانو رونالدو دیده می‌شود.

بر اساس دیدگاه این رسانه کریستیانو رونالدو یکی از بدشانس‌ترین ورزشکاران  بوده است، چون نتوانسته رکورد خود را در پایان تابستان و با شروع ویروس کرونا و لغو رقابت‌های مهم ورزشی به خصوص در رده ملی به علی دایی نزدیک کند و واقعا یک بازنده واقعی بود.

فوق ستاره دنیای فوتبال و تیم ملی پرتغال به رکورد تاریخی «پله» ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل یعنی ۱۲۸۲ گل در ۱۳۶۳ بازی رسیده و حالا در نظر دارد تا به یک رکورد دیگر یعنی شکست رکورد علی دایی مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران با ۱۰۹ گل ملی برسد که تا اینجا بازنده بوده و هنوز این رکورد به چنگ این بازیکن افسانه‌ای نرسیده است.

رونالدو فعلا ۹۹ گل زده و هنوز تعداد گل‌های این بازیکن سه رقمی نشده است و تنها با ریشه کن شد کرونا می‌تواند به  شکستن رکورد آقای گلی در رده ملی امیدوار باشد.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

کارگر آنلاین را در روبیکا دنبال کنید

https://rubika.ir/kargaronline
 

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین