پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00009:47 - 1400/06/29

انتقاد بازنشستگان به بی‌تصمیمی در پرداخت پاداش پایان خدمت

کارگر آنلاین/بازنشستگان کشوری از تعلل در پرداخت پاداش پایان خدمت انتقاد دارند.

جمعی از فرهنگیان بازنشسته، از اظهارات اخیر سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتقاد کردند.این بازنشستگان می‌گویند: رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه و دولت قبل وعده داده بودند پاداش پایان خدمت را تا پایان مرداد پرداخت کنند که متاسفانه به این وعده عمل نکردند؛ حالا یک ماه گذشته و مدیران جدید به صراحت می‌گویند «نمی‌دانیم چه زمانی قرار است پرداخت شود»!

این بازنشستگان می‌گویند: با توجه به تورم و کاهش ارزش پول، هر روز تاخیر در پرداخت به ضرر قطعی بازنشستگان است؛ چرا قبل از هر چیز معوقات بازنشستگان را نمی‌پردازند؛ مگر رئیس اسبق برنامه و بودجه مدعی نشد که اعتبار فراهم شده و در اختیار صندوق قرار گرفته است؟!

این بازنشستگان که سال گذشته بازنشست شده‌اند؛ معتقدند بی‌تصمیمی و عدم مشخص شدن زمان پرداخت، موجب نگرانی خانواده‌های بازنشسته شده است: «تمام امیدمان به همین پاداش پایان خدمت است.»پیش از این، «علیرضا کاظمی» در پاسخ به صداوسیما در مورد زمان واریز پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۹، گفت: پاداش فرهنگیان دغدغه درستی است که من هم به عنوان مسئول آن را در اولویت اصلی خودم قرار داده‌ام.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش به زمان پرداخت این پاداش اشاره نکرد اما اعلام کرد که رئیس جمهور هم این موضوع را پیگیری می‌کند اما در مورد زمان انجام آن وعده نمی‌دهد. اخبار مرتبط

منبع: خبرگزاری ایلنا
اشتراک گذاری در :
وعده دولت درباره پرداخت پاداش خدمت بازنشستگان تیر ماه بود ولی شهریورماه نیز پاداش بازنشستگان واریز نشد احسنت به اینهمه تدبر، بازنشسته ناجا
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران