پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00011:05 - 1400/06/30

مرگ و خودکشی قاچاقچی بعد از دیدن حکم دادگاه

کارگرآنلاین|مجرمی که با سپردن وثیقه آزاد شده بود، وقتی شنید که از سوی دادگاه به حبس طولانی محکوم شده در اقدامی هولناک تصمیم گرفت به زندگی‌اش پایان دهد.

شامگاه یکشنبه ماجرای مرگ اسرارآمیز مردی 42ساله به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس جنایی اعلام شد. او دستور تحقیقات در این‌باره را صادر کرد. بررسی‌ها حکایت از این داشت که متوفی در آپارتمان خود در یکی از مناطق غرب تهران به‌تنهایی زندگی می‌کرده است. خواهر وی از صبح یکشنبه هرچه با برادرش تماس می‌گرفت او پاسخ نمی‌داد و همین موضوع باعث نگرانی او شده بود. زن جوان در ادامه راهی خانه برادرش شد. وی  وقتی قدم در آپارتمان گذاشت با جسد برادرش مواجه شد. تیم پزشکی که در محل حادثه حضور داشتند علت مرگ او را خودکشی اعلام کردند.

مرد تنها با خوردن تعدادی قرص به زندگی‌اش پایان داده بود. در ادامه تحقیقات مشخص شد که پرونده اتهامی او در زمینه حمل مواد‌مخدر و جعل در یکی از دادگاه‌های تهران در حال رسیدگی بوده است. همان روز حکم دادگاه به او ابلاغ و وی متوجه شده بود که به حبس طولانی محکوم شده است. به همین دلیل ‌تصمیم گرفته بود به زندگی‌اش پایان بدهد. با این اطلاعات، جسد متوفی با دستور قاضی جنایی به پزشکی قانونی انتقال یافت.

منبع: hadese24
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران