پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00012:38 - 1396/04/01

لباس بانوان وزنه بردار ایرانی تایید شد+عکس

دبیر کمیته استعدادیابی فدراسیون وزنه برداری از برگزاری جشنواره استعدادیابی دختران در سال جاری خبر داد.

به گزارش کارگرآنلاین، سید علی شاهرخی در این باره گفت: از سال 93 که در این کمیته فعالیت می کنم، برنامه های خوبی داشته ایم و کشور را به شش منطقه تقسیم کرده ایم و سه ماه یکبار به استان ها می رویم و با کمک هیأت های استانی و آموزش و پرورش استعدادیابی می کنیم.

سال گذشته نیز برای نخستین بار جشنواره استعدادیابی در رده سنی نونهالان را در شهرستان گرگان برگزار کردیم که استقبال خوب بود و 20 وزنه بردار انتخاب کردیم و قصد داریم آنان را برای المپیک 2024 آماده کنیم.

این وزنه بردارها زیرنظر فدراسیون هستند و هر چند ماه یک بار به اردو می آیند و با برنامه ریزی درازمدت تلاش می شود که در آینده موفق شوند.

امسال هم بعد از ماه مبارک رمضان این جشنواره به احتمال زیاد در استان مرکزی برگزار می شود و هر استان هشت سهمیه دارد.

وی با اشاره به تأیید لباس بانوان ایران توسط فدراسیون جهانی وزنه برداری، گفت: با پیگیری های فدراسیون کشورمان و طراحی لباس مناسب و باحجاب و موافقت فدراسیون جهانی از امسال شاهد شروع فعالیت بانوان کشورمان در این رشته خواهیم بود.

در آینده کلاس های آموزشی مربیگری و داوری برگزار می شود و بعد از آن نیز جشنواره استعدادیابی دختران را در سال جاری برای نخستین بار برگزار خواهیم کرد.

خوشبختانه فدراسیون در بحث استعدادیابی و کار روی پایه های توجه ویژه ای دارد و در این راستا اقدامات خوبی در استان ها نیز انجام داده است.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه