پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00016:15 - 1396/04/06

داستان ادامه دار پرسپولیس با سرباز وظیفه

مسئولان پرسپولیس برای بازگشت نوراللهی به تیم خود اقدامات لازم را انجام می دهند.

به گزارش کارگرآنلاین؛ احمد نوراللهی که در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی رفته بود و در نهایت هم نتوانست به علت محرومیت تراکتورسازی در این تیم تبریزی بازی کند این روزها پیگیر مراحل اداری کسر خدمت خود است تا فصل آینده در تیم پرسپولیس بازی کند.   

سرخپوشان پایتخت تنها یک جای خالی در لیست بزرگسالان خود دارند که قصد دارند لیست خود را با حضور نوراللهی در تیم خود تکمیل کنند.

احمد نوراللهی به علت در اختیار داشتن کسری خدمت  فقط 5 ماه از خدمت سربازی اش مانده است و پایان آبان ماه مدت سربازی اش به پایان می رسد. البته اگر سپاه عاشورا اعلام کند که دیگر به نوراللهی نیاز ندارد و با تایید ستاد نیروهای مسلح این بازیکن می تواند از همان ابتدای لیگ هفدهم در تیم پرسپولیس بازی کند در غیر این صورت بازگشت نوراللهی به پرسپولیس به تعویق می افتد.

عبدالصمد ابراهیمی وکیل نوراللهی درباره آخرین وضعیت این بازیکن گفت: طاهری و ترکاشوند مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال پیگیری وضعیت احمد نوراللهی هستند تا شرایط را برای بازگشت این بازیکن به تیم خود فراهم کنند. اگر مراحل اداری کسری خدمت نوراللهی به خوبی پیش برود در آن صورت به زودی شاهد حضور این بازیکن در پرسپولیس خواهیم بود./باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین