پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00014:36 - 1396/04/08

توافق تیم مطرح اروپایی با مهدی طارمی

مذاکرات مدیر برنامه مهدی طارمی با باشگاه های اروپایی برای انتقال آقای گل به اروپا ادامه دارد.

به گزارش کارگرآنلاین، در حالی که باشگاه پرسپولیس موافقت خود را با انتقال طارمی مشروط به پرداخت حق فسخ یک میلیون یورویی اعلام کرده ، فاضلی مدیر برنامه طارمی به دنبال انجام انتقال او به اروپا است.

طارمی از کشورهایی مانند چین و قطر پیشنهاداتی دارد که مبلغ درخواستی پرسپولیس را پرداخت می کنند اما وی تمایلی به رفتن به این کشورها را ندارد.

هدف مدیر برنامه طارمی  عقد قرارداد یکساله یا مشروط با داشتن حق فسخ پس از یکسال است تا وی در سال قبل از جام جهانی ضمن آشنایی نسبت به شرایط فوتبال حرفه ای اروپا بتواند پس از جام جهانی ترنسفر بهتری را تجربه کند.
 
مسئولان باشگاه پرسپولیس به طارمی بیان کردند که وضعیت ماندن یا جدایی اش از این تیم را تا قبل از اردوی اوکراین مشخص کند تا آنها در صورت قطعی شدن جدایی طارمی به دنبال انتخاب جایگزین برای این بازیکن باشند.
 
گزینه اصلی انتقال طارمی به اروپا تیم نهای المپیاکوس و پائوک سالونیکا است البته مهدی از تیم های دیگر نیز پیشنهاد دارد اما گفته می شود وی مذاکرات نهایی را با تیم یونانی انجام داده است و به دنبال اخذ مجوز کار و سفر برای عقد قرارداد است.
 
شایعات پیرامون انتقال مهدی طارمی به اروپا زیاد است و در تازه ترین آنها می توان از یک گزینه جدی و مطرح نام برد باشگاهی بزرگ که شاید بهترین انتقال را در سال های اخیر رقم بزند.
 
مهدی طارمی در روز های اخیر پیشنهادات آسیایی زیادی داشته است و چین و قطر سر آمد آنها بود که البتعه در اهداف اقای گل فقط اروپا است که جایگاه ویژه ای دارد./باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین