پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00013:55 - 1400/07/11

زورگیری در کرج / سارقان در کمتر از دو ساعت دستگیر شدند

حوادث/فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: دو سارق زورگیر که با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری از یک شهروند در منطقه کیانمهر کرده بودند در کمتر از دو ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

علی قاسم‌پور با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت با شیوه زورگیری در منطقه کیانمهر، بلافاصله ماموران کلانتری ۴۳ به محل حادثه اعزام شدند.

  • وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد یکی از شهروندان در حال تردد از یک خیابان خلوت منطقه کیانمهر بوده که دو جوان ۱۷ الی ۱۸ ساله با تهدید سلاح سرد و مجروح کردن وی، اقدام به سرقت تلفن همراه و طلاجات او کرده و متواری شده‌اند.
  • فرمانده انتظامی شهرستان کرج ادامه داد: بلافاصله تحقیقات اولیه از مالباخته صورت گرفته و مشخصات متهمان به تمامی واحدهای پلیس شهرستان اعلام شد که با گشت زنی هدفمند در مناطقه مختلف کیانمهر، واحد گشت کلانتری ۴۳ موفق به شناسایی و دستگیری متهمان شد.

سرهنگ قاسمپور با اشاره به اعتراف متهمان به جرم خود مبنی بر سرقت با شیوه زورگیری از مالباخته، خاطرنشان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجغ قضایی ارسال شد.

منبع: hadese24
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران