پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00014:35 - 1400/06/29

دلیل تیراندازی در جیرفت مشخص شد

فردی که در این شهرستان اقدام به تیراندازی، نزاع و درگیری و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی دستگیر شد.

سرهنگ رضا محمدرضایی  امروز ۲۹ شهریورماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند مورد نزاع و درگیری، تیراندازی ایذایی منجر به خسارت و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان در جیرفت توسط فردی مسلح، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

  • وی افزود: با توجه به مشخص بودن هویت متهم، ماموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.
  • محمدرضایی تصریح کرد: در بررسی سوابق این متهم مشخص شد وی  سوابق جرائمی از جمله سرقت، تخریب اموال خصوصی، درگیری با شهروندان، ایجاد رعب و وحشت و تیراندازی ایذایی منجر به خسارت را در پرونده خود دارد و به همین سبب نیز تاکنون متواری بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفتدر پایان با اشاره به اینکه دستگیری این فرد رضایتمندی مردم را به دنبال داشت خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و ارتقاء احساس امنیت شهروندان تلاش می کند و اجازه جولان به افراد هنجارشکن و قانون گریز را نخواهد داد.

منبع: hadese24
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران